UZATVORENIE CESTY ll/511

UZATVORENIE CESTY ll/511

VEĽKÉ UHERCE - SKÝCOV

c
➡Upozorňuje širokú motoristickú verejnosť v súvislosti s plánovanou rekonštrukciou cesty č. II/511, že od 01.04.2023 (sobota) dôjde k úplnému uzatvoreniu cesty č. II/511 medzi obcami Veľké Uherce a Skýcov.
➡Obchádzková trasa pre motorové vozidlá do 12 ton je možná v smere na obec Skýcov vedená po ceste I/64 smer Partizánske, následne po ceste II/593 smer Bošany a ceste III/1750 smer Skýcov.
➡Obchádzková trasa pre nákladnú dopravu nad 12 ton je vedená po ceste I/64 smer Nitra, následne po ceste I/65 smer Zlaté Moravce.
➡Polícia žiada všetkých vodičov, aby sa plne venovali vedeniu motorového vozidla, sledovali situáciu v cestnej premávke, dbali na zvýšenú opatrnosť a ohľaduplnosť a svoje cesty si plánovali s dostatočným časovým predstihom.