Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Petícia za zaradenie Nemocnice s poliklinikou Myjava a Nemocnice na okraji mesta Partizánske do siete nemocníc II. úrovne .

Dátum: 10.02.2023
Autor: Obecný úrad
Počet videní: 109
Petícia za zaradenie Nemocnice s poliklinikou Myjava a Nemocnice na okraji mesta Partizánske do siete nemocníc II. úrovne .

Petícia 

Petícia za zaradenie Nemocnice s poliklinikou Myjava a Nemocnice na okraji mesta Partizánske do siete nemocníc II. úrovne Ministerstvo zdravotníctva SR navrhuje Nemocnicu v Partizánskom a Nemocnicu v Myjave zaradiť do kategórie I. úrovne, čo by malo za následok obmedzenie rozsahu poskytovanej zdravotnej starostlivosti. Znamená to stratu akútnej zdravotnej starostlivosti a akútne prípady by sa museli riešiť v nemocniciach v Trenčíne, prípadne v Bojniciach, ktoré už v súčasnosti nemajú dostatočné kapacity na poskytovanie ústavnej zdravotnej starostlivosti pacientom a nie sú pripravené na výrazný nárast počtu pacientov.
Trenčianska župa začiatkom týždňa spustila petíciu za zaradenie
Nemocnice s poliklinikou Myjava a Nemocnice na okraji mesta Partizánske do siete nemocníc II. úrovne v rámci kategorizácie nemocníc. Cieľom je zachovať dostupnú ústavnú zdravotnú starostlivosť pre občanov Trenčianskeho kraja.
Obec Krásno sa pripája k tejto podpore , aby sa neznížila dostupnosť zdravotnej starostlivosti pre občanov nášho regiónu.
Prosíme vás preto o náležitú pozornosť a vážnosť smerom k tejto podpore, nakoľko v ľudskom živote nie je nič dôležitejšie ako naše zdravie a zdravie našich najbližších.
Petičné hárky môžete podpísať na Obecnom úrade v Krásne v čase
úradných hodín, najneskôr do 28.02.2023.
Veríme, že svojim podpisom na petičnom hárku vyjadríte podporu za zachovanie Nemocnice v Partizánskom a Myjave, aby občania regiónu mali rýchlu a dostupnú zdravotnú starostlivosť.
Ďakujeme za spoluprácu a prajeme všetko dobré.

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.