Deň matiek

Dátum: 08.05.2022
Deň matiek

Je tu druhá májová nedeľa, deň, ktorý je venovaný krásnemu sviatku, sviatku, kedy si pripomíname dôležitého človeka, človeka, ktorého všetci nosíme v srdci, človeka, ktorý nás sprevádza po celý svoj život. Sviatok “Deň matiek”.

Milé mamy, matky, mamičky, staré mamy,

Deň matiek je príležitosťou poďakovať Vám za všetku tú vrelú lásku, za nehu a starostlivosť, ktorou každá matka zahrňuje svoje deti, za opateru a nekonečnú trpezlivosť a obetavosť.

želám Vám, aby ste zo svojich detí a zo svojich vnúčat mali vždy radosť.  Ak sa vo vašich očiach niekedy kvôli nim objavia slzy, nech sú to len slzy šťastia. Ďakujem Vám za každé milé slovo, bozk, úsmev, povzbudenie, ale aj pokarhanie, lebo aj to treba k životu, aby človek nezablúdil.

Dovoľte ale ešte malú spomienku: Možno mnohé matky, staré mamy už odišli a nie sú medzi nami, spomeňme si aj na ne. Ich lásku budeme vždy a navždy cítiť a nosiť vo svojom srdci.

Prajem Vám veľa zdravia, šťastia, lásky, radosti, pohody, božieho požehnania. Buďte krásne a milé a buďte s nami ešte dlhé roky.

Martin Mikloš

starosta obce