ŽIADOSTI NÁVRHY a PODNETY OBČANOV

 

Vážení občania.

            Určite všetci chceme žiť v dôstojných podmienkach, chceme sa cítiť bezpečne, štve nás nespravodlivosť, arogancia či iné neduhy ktoré nám znepríjemňujú život.
            Na druhej strane každého z nás občas napadne niečo zaujímavé, napríklad čo by sme chceli vylepšiť v našom okolí, ako vyriešiť problém, akým smerom by sa mal uberať rozvoj našej obce, alebo čo by mali urobiť tí ktorých sme si zvolili teda starosta či poslanci obce.
            A práve tieto nápady či zdravá nespokojnosť sú hnacím motorom napredovania. Musia sa ale dostať na správne miesto a nesmú ostať len v hlave autora či skončiť pri pivečku.
            My Vám ponúkame prostredníctvom poštovej schránky, ktorá je umiestnená pri vstupe do obecného úradu tieto nápady, nespokojnosť, pripomienky či iné odkazy dostať tam kde patria. Chceme prispieť k tomu aby boli využité či riešené a aby sme tak spoločne prispeli k pozitívnej zmene.
            Budeme radi ak túto možnosť využijete. Vyžaduje si to od Vás hodiť do schránky napísaný podnet, návrh či nápad, ktorý však musí byť podpísaný autorom.
 ANONYMNÉ návrhy a podnety nebudú RIEŠENÉ !!!

Tešíme sa na Vaše podnety, návrhy a nápady.